вгору

Оновлення FlyDoc 1.1.3.18

2023-09-11 09:28:17 3659
images/uploads/dc02bcc23baf36ff6e6db7cb8c7d37ed.png

Зміни та новий функціонал у версії:

 Обробку вхідних повідомлень, що зашифровані на інші сертифікати

Реалізовано обробку вхідних повідомлень, що зашифровані на інші сертифікати. Такі повідомлення видаляються із основної черги вхідних повідомлень та фіксуються в системі. При наступному прийомі вхідних повідомлень, користувачу надається можливість внести дані по відповідним ключам ЕЦП та, якщо такі сертифікати відсутні в системі, інформація по цим сертифікатам

 Розділення файлу конфігурації edi.exe.config

Виконано розділення файлів конфігурації на налаштування користувача та системні налаштування. При встановленні оновленняфайл edi.exe.config із попередньої версії розділяється на два файли:

  • edi.exe.config – зберігає системні налаштування. Файл містить теги: configSections, CA, dfs, dfsrk, ediDocTypes, appSettings, startup, applicationSettings, runtime, system.web;
     
  • UserSettings.cfg – зберігає налаштування користувача. Файл містить теги: certsCache, server, log dir, webProxy, license, sdo, externalApi.

  Формування PDF-файлів

Вдосконалено механізм формування PDF-файлів які відображаються на формі відображення електронних документів.

  Оновлення кореневих сертифікатів

 Актуалізовано перелік сертифікатів на ресурсі https://flydoc.ua/CRT/

 Кореневі сертифікати

Оновлено сертифікати КНЕДП АТ «БАНК АЛЬЯНС»

Стандартні налаштування

Виправлено виявлені помилки в вбудованих в конфігурацію для початкового налаштування в схемах вивантаження та схемах завантаження електронних документів.

Код філії контрагента

Коректна робота з Кодом філії Контрагента. У випадку, коли Код філії внесено в форматі <Код філії>@<ЄДРПОУ>., Код філії опрацьовується коректно.